KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7919298
nr 791 9298
Akvarell
Signerad Öström, Motiv från Luleå kyrkby, motivets mått: 26x39
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 november 2012
kl 17:47:47
18/11 19:11:27
19/11 00:30:58